Bëren disa skena në bashkpunimin e tyre,gruaja e Genës e merr në telefon Xhensila Pere dhe ….. (Video)

Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar.
Së fundmi, ajo u shfaq si modele në klipin e ri të Genës, ‘Lot i ëmbël’, i cili shkaktoi edhe debat mes saj dhe Linda Reit. Xhensila shfaqet tepër sensuale në klip, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve. E pyetur nga ‘Panorama plus’ nëse bashkëshortja e Genës është bërë xheloze për të, Xhensila i ka lënë të gjithë pa fjalë me përgjigjen klijko ne rejk,alm per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*