E dashura e re e bën horë Feron para …. (Video)

Ka disa javë që është zbuluar lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli.

Ndonëse dyshja nuk e kanë pranuar hapur, por është publikuar një foto e tyre e përbashkët, si dhe komentet në rrjete sociale ndaj njëri-tjetrit nuk mungojnë, shtuar këtu dhe udhëtimet e përbashkëta.

Por ajo që bëri sot e dashura e Feros befasoi të gjithë sklijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*