E puth Noizyn live në emision,a është kjo gruaja e Noizyt që e bëri baba për her të parë..(Video)

Noizy u surprizua në emision.

Ajo quhet Ani Agushi, është aktore e trupës së “Xing me Ermalin” dhe arriti të realizojë ëndrrën e qindra femrave shqiptare duke i rrëmbyer një puthje me zor dhe të papritur Noizyt pasi e lidhi me një litar si pjesë e skeçit.

“Kush është I fortë tani? Me thuaj që jam Boss!” ju drejtua ajo pak para se ta puthte klijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*