EKSKLUZIVE/ Arnold Schwarzenegger vjen në Shqipëri? Kampionja shqiptare tregon detajet [VIDEO]

Arnold Schwarzenegger është një nga aktorët më të fashmëm në botë dhe pa dyshim adhurohet shumë nga publiku shqiptar. Por më në fund ka një lajm të mirë për të gjithë ata që e adhurojnë aktorin. Në intervistën për emisionin Adrenalinë në IN Tv, bodybuillderja shqiptare Holta Pilz tregon më shumë rreth vizitës së aktorit në vendin tonë. Klijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*