Genta shfaqet në krahet e reperit të njohur, thotë e kaluan një natë fantastike

Është një ndër këngëtaret më të famshem shqiptare qe rjedh nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes gjersa ai ka krijuar karrierë të suksesshme ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Genta Ismajlin dhe G4shin, të duket se janë edhe miq të mirë gjykuar në imazhet e fundit mirpo disa mendojn ndryshe. Klijko ne rejk,la mper meshume.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*