Jetoj ne zvicerr jam i martuar me nje italiane dhe …. (VIDEO)

Jam ne zvicerr jam i martuar me nje italiane dhe kam nje vajze,ne kosov skam qen gati 12 vite atje kam nje grua qe ma ka gjetur nena dhe nje djal…

Prsh jam ne hall shume te madh jam duke jetuar ne zvicerr dhe jam dashuruar me nje grua qe po bashkjetojme dhe zoti na fali nje vajze qe i dua shum por kam nje hall shume te madh sepse ne kosove para 22 vitesh nena dhe familja me martuan me nje qe as nuk e kam njohur me heret dhe kam nje djali qe po i mbush gati 19 vjet ata po me…shtipe relamen meposhte dhe shiko videon se cfare shpjegon ky burre shqiptare.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*