Kur vajza e papritur kap mikrofonin,dhe mes dasmes ndodh ajo qe nuk ….(Video)

Kur vajza e papritur kap mikrofonin,dhe mes dasmes ndodh ajo qe nuk priste askush.

Vajza më e bukur në dasëm kap mikrofonin për të kënduar dhe vallëzon cmend të pranishmit ne nje dasem ne kosove gjate nje atmosfere shume te bukur vajza kap mikrofonin qe te behet dasma edhe me e bukur dhe fillon te kendoje mirepo ajo qe cmend me shume dasmoret ishte kecimi i saj klijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*