Nuk do jua marri mendja se cfare arrijne te bejne keto Makineri (VIDEO)

Ne videon e meposhtme do te njiheni me disa makineri shume interesante qe kan ekzistuar edhe me par. Te afta te marrin tonelata te arkave te ngarkuara me molle, e ti ngrene si te jene hic gje, te afta te mbledhin sasi te medha bore dhe shum shum tjera, klijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*