Nuk do ta besoni se çka thotë vëllau i Kamer Metajt …. (Video)

Në deklaratat e tyre të dhëna në polici vëllai i Kamer Metajt ka mohuar të ketë ditur planin e të vëllait për të grabitu bankën.

Kallxo.com ka siguruar informacione se në dëshminë e tij të dhënë në polici, Metaj ka pranuar se pak minuta para ngjarjes ai dhe një mik i tyre kishin shkuar me Kamerin në Istog me një veturë golf 4 por siç metaj ka rrëfyer ai nuk dinte për të vëllain klijko ne rejk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*