Vallëtarja kërcen para burrit, Adelina Tahiri habit me ….. (Video)

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjoza Markov kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë jashtë Maqedonisë.

Këngëtarja ka postuar disa foto, në Instastoryn e saj, në të cilat shikohet se si një valltare kërcen para burrit të saj.

Nëse mendoni se Adelina është bërë xheloze, po ju themi që e keni gabim, pasi ajo ka postuar një foto tjetër ku shikohet e qeshur teksa vallëtarja tund belin para burrit të saj klijko ne rejlk,lam per videon.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*