E mbani mend Nitën nga ‘Kafeneja jonë’? Na befasoi sa shumë ka ndryshuar ajo.. (Video)

Leonora Mehmetaj është aktorja që u bë shumë e njohur në publikun shqipatar sidomos me rolin e saj në serialin ‘Kafeneja jonë’. Me rolin e Nitws tek ‘Kafeneja jonw’, ajo u bë shumë e dashur dhe e pëlqyer tek publiku edhe ka luajtur edhe në shumë seriale e filma tjerë.Mirëpo, tani Leonora ka disa kohë që nuk ka qenë aktive në asnjë serial apo film shqiptar dhe duket se është shkëputur nga jeta e saj në Kosovë shtype rekl,am dhe shiko videon.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*